Ledwie pod koniec listopada swoją premierę miało DLC Oregon, a już dziś SCS Software zdradziło dokąd zabierze nas w kolejnym dodatku DLC! Szanowni Państwo, pora udać się do stanu Waszyngton!

Wybór tego terytorium na kolejny dodatek był dla twórców gry jak najbardziej logiczny! Studio SCS Software chciało bowiem, w pierwszej kolejności pokryć w całości Zachodnie Wybrzeże i stwrzyć tym samym solidny przyczółek do kolejnych ekspansji. Dodatkowo, dzięki oddaniu w ręce graczy tego wysuniętego na północ stanu, będziemy mogli w całości przejechać malowniczą, przybrzeżną trasę US 101 ciągnącą się wzdłuż oceanu! 

 

Jak każdy amerykański stan, tak i Waszyngton ma swoją charakterystykę, “duszę” i jest w jakiś sposób wyjątkowy. Czeskie studio tworzące ATS deklaruje iż w trakcie prac nad dodatkiem przykłada dużą uwagę do odwzorowywania charakteru typowych krajobrazów, wyglądu miast i mniejszych osad. Skupiają się także na typowym dla stanu przemyśle, infrastrukturze oraz portach.

To dopiero pierwszy z serii wpisów. Stopniowo, aż do dnia premiery dodatku, twórcy gry, a za nimi my, będziemy przekazywać Wam kolejne informacje oraz screeny związane z postępem prac nad DLC Waszyngton!

Jak obiecują twórcy – premiera dodatku jeszcze w 2019 roku!

Kup DLC OREGON!


ATS – dodatek OREGON
39.99 zł
Promocja:36.99 zł
Kup ATS

Grę możecie zamówić m.in w naszym sklepie ŚwiatSymulatorów.pl

w cenie: 51,99zł

Nasz Facebook!