Milczałem praktycznie przez cały tydzień. Także na facebooku. W poprzednim newsie poruszyłem temat ciężarówek w grze, teraz skupię się na terenach odwzorowanych w grze.

Na usprawiedliwienie mam tylko tyle iż ostro pracowałem nad zapleczami technicznymi serwisów, przygotowaniem przedsprzedaży, a także iż wciąż pracuję też nad treściami. Pora jednak na meritum.

nv3

Od dawien dawna twórcy gry wspominali, o tym, że gra na początku będzie zawierała w sobie tylko i wyłącznie Kalifornię. Są jednak powody by myśleć, że będzie nieco inaczej. Dużo wskazuje że Nevada będzie dostępna, jeżeli to nie w dniu premiery, to wkrótce po niej. Dlaczego tak uważamy?

1) Twórcy, m.in w materiałach promujących grę pokazali już kilka screenów z Nevady

Nie zaznaczali oni jednak, że pochodzą one z terenów, które nie będą dostępne w grze od samego początku. Screenami tymi ozdobiłem cały ten news. Z Nevady pochodzi też screen prezentujący Las Vegas, który wykorzystuję jako tło niniejszego serwisu.  Część z tych screenów znalazła się w oficjalnych materiałach promocyjnych gry, m.in. też w kartach produktu w wielu sklepach internetowych. A znając życie to sklepy nie szukają wiadomości samodzielnie, tylko opierają się na otrzymanych od wydawcach materiałach prasowych. A wydawca współpracuje blisko z producentem.

2) Kupujący American Truck Simulator w Polsce otrzymają Nevadę w gratisie…

…i to niezależnie od tego czy kupią grę w wersji pudełkowej, czy elektronicznej. Nevada zostanie dostarczona na profil STEAM gracza, w momencie premiery dodatku. Wątpliwe by Twórcy i Wydawca chcieli oferować jako gratis coś co będzie miało premierę za pół roku czy rok. Kupujący wersję pudełkową mają także zagwarantowane otrzymanie za darmo DLC Arizona. Jednakże jak dotąd nie pojawił się ani jeden screen z Arizony, co mogłoby sugerować iż wydanie tego dodatku to kwestia co najmniej jeszcze kilku miesięcy.

nv1

3) Film (gameplay) z wersji beta gry zawiera Nevadę!

Co więcej, nagrywający skupia się w czasie rozgrywki na tym stanie. Stan ten wygląda w niej na gotowy!

Wszystko powyższe wskazuje moim zdaniem iż Nevada, jeżeli nie jest jeszcze skończona, to jest w ostatnich fazach produkcji/ zaawansowanych testach i ujrzy światło dzienne najpóźniej kilka tygodni po premierze American Truck Simulator.

nv2

A sama Kalifornia?

Oglądając filmik można zauważyć około 20 ośrodków miejskich tylko w tym stanie. Czekamy aż autorzy gry pokażą graczom bardziej szczegółową mapę. Jak znajdę chwilę postaram się zebrać informacje dotyczące Kalifornijskich miast w grze:-)

Ps. Przypominam, że Ci, którzy zakupią grę w wersji pudełkowej otrzymają jako gratis także DLC Arizona!

Kup DLC OREGON!


ATS – dodatek OREGON
39.99 zł
Promocja:36.99 zł
Kup ATS

Grę możecie zamówić m.in w naszym sklepie ŚwiatSymulatorów.pl

w cenie: 51,99zł

Nasz Facebook!