ATS dystrybuowany jest pod pełnym tytułem “American Truck Simulator – Pakiet startowy: California. Na kilka dni przed premierą, twórcy gry zaskoczyli graczy, dając im “na dzień dobry”, za darmo Nevadę oraz obiecując późniejsze, bezpłatne dodanie Arizony? Dzisiaj sprawdzamy jak wygląda postęp prac!

Na każdym pudełku z grą mogliście znaleźć następującą informację “Gwarantuje dodatki*: Nevada, Arizona”. Niestety wielu graczy nie doczytało znaczenia gwiazdki: “Dodatki Nevada i Arizona dostępne do pobrania w momencie ich premiery na STEAM” i oczekiwało uzyskania dostępu do Arizony już w momencie premiery samej gry. Arizona od samego początku była obiecana jako dodatek, który będzie dostępny jakiś (bliżej nieokreślony) czas po premierze samej gry. Zmieniła się tylko i wyłącznie koncepcja. Początkowo Arizonę mieli otrzymać bezpłatnie tylko i wyłącznie kupujący wersję pudełkową. Koniec końców, zdecydowano, że otrzyma ją za darmo każdy kto zakupi grę.

Nareszcie, w miesiąc po premierze twórcy gry pokazali nam pierwsze screeny przedstawiające tereny tego stanu. Jak widać tereny nie są jeszcze skończone, więc na screenach można dopatrzyć się różnych błędów, które zostaną usunięte w fazie testów. SCS Software, jak zwykle milczy na temat daty premiery tego dodatku. Przyznają jednak, że przed nimi jeszcze kilka miesięcy pracy. My osobiście liczymy, że dodatek zostanie udostępniony graczom przed wakacjami.

Pamiętajcie – dostaniecie go bezpłatnie, najprawdopodobniej w drodze klasycznej aktualizacji gry. Twórcy rozważają przeprowadzenie otwartych beta testów dodatku. Naszym zdaniem to dość interesujące rozwiązanie. Jesteśmy ciekawi jego wyników!

Kup DLC OREGON!


ATS – dodatek OREGON
39.99 zł
Promocja:36.99 zł
Kup ATS

Grę możecie zamówić m.in w naszym sklepie ŚwiatSymulatorów.pl

w cenie: 51,99zł

Nasz Facebook!