DLC Arizona – bezpłatny dodatek do American Truck Simulator jest już u drzwi pierwszej, zamkniętej bety. W jej czasie, tereny zostaną sprawdzone przez grupę zaufanych testerów studia SCS Software. Gdy zgłoszone w czasie jej trwania błędy zostaną wyeliminowane nastąpi wyczekiwana przez wielu open beta.


Oczywiście długość okresu zamkniętych testów zależy tylko i wyłącznie od tego ile błędów zostanie wykrytych. Nie jest więc znana żadna konkretna data. Tym, którzy już zacierają ręce na grę w open becie, należy przypomnieć, że fanowski multi player nie wspiera open bet.

SCS właśnie zaprezentowało kolejne screeny przedstawiające Arizonę. Tym razem są to panoramy przedstawiające jedną z najważniejszych rzek południowo zachodnej części USA – rzekę Kolorado w okolicach Kingman, Yumy oraz kanionu Glen. Rzece poświęcone będzie jedno z osiągnięć możliwych do zdobycia na platformie STEAM.

Zadaniem gracza będzie pokonanie trzech mostów nad rzeką – w miejscowościach Ehrenberg, Yuma oraz w pobliżu tamy Hoovera. Gracz będzie musiał też pojawić się nad dwoma kanionami żłobionymi przez Kolorado – Wielkim Kanionem oraz kanionem Glen.

Kup DLC OREGON!


ATS – dodatek OREGON
39.99 zł
Promocja:36.99 zł
Kup ATS

Grę możecie zamówić m.in w naszym sklepie ŚwiatSymulatorów.pl

w cenie: 51,99zł

Nasz Facebook!