Po aktualizacji 1.5 w której nastąpiło przeskalowanie mapy ze skali 1:34 na skalę 1:20, wielkimi krokami nadchodzi aktualizacja 1.6. Od wczoraj jest dostępna jej wersja beta.
 

Co w niej znajdziemy? Pierwszą z funkcjonalności są podnoszone osie naczep. Funkcjonalność tę opisaliśmy już tutaj, na stronie poświęconej ETS2. Ponadto aktualizacja będzie wnosić rozliczne ulepszenia dotyczące symulacji części silników ciężarówek. Nie idźmy jednak w technikalia, które dostrzegą jedynie najbardziej doświadczeni gracze. Skupmy się na czymś bardziej widzialnym!

W open becie 1.6 znajdziemy elektroniczny czytnik wagi. Jest to popularne w USA pudełeczko, przypominające ViaToll, przyklejone do szyby ciężarówki. Daje ono kierowcy ciężarówki sygnał czy jest on w danej sytuacji zobligowany do wizyty na stacji kontroli wagi, czy też może ją śmiało ominąć bez żadnych konsekwencji. Funkcjonalność przyda się w szczególności tym, którzy jeżdżą z wyłączonym Doradcą Drogowym.

Lista funkcjonalności które znajdziecie w open becie 1.6:

Kluczowe funkcje

  • Elektroniczny czytnik wagi
  • Podnoszone osie naczep.
  • Blokada dyferencjału
  • Adaptywne moduły skrzynii biegów(power, normal, eco)
  • Poparawiony model symulacji silnika (tarcie, hamowanie, zużycie)

Pomniejsze zmiany

  • Ulepszenia symulacji ciśnienia powietrza
  • Symulacja wału wejściowego skrzyni biegów (podwójne sprzęgło)
  • “Podrasowanie” dźwięku związanego z płaceniem
  • Zakres możliwego do wyboru pola widzenia (FOV) zwiększony do zakresu 40-120 stopni
  • “Podrasowany” dźwięk toczenia się opon, aby był bardziej słyszalny w przypadku używania głośniejszych ciężarówek

Wersję beta można znaleźć wchodząc we właściwości gry na Steamie, dalej w zakładce Beta (Okno Steam >Biblioteka > kliknij prawym przyciskiem myszy na American Truck Simulator > Właściwości > zakładka Beta > wybierz public_beta – 1.6 public beta). Hasło nie jest wymagane.

Jeżeli jeszcze nie masz ATSa, możesz zakupić go w naszym zaprzyjaźnionym sklepie Świat Symulatorów za 64,99!

Pragniemy także przypomnieć, że nie jest to jeszcze finalna wersja aktualizacji. Beta wydawana jest po to, by jak najwięcej oczu mogło spojrzeć na nią i zgłosić błędy. A więc obecność błędów jest tam czymś naturalnym. Naturalnym jest też to, że w becie nie będzie działał fanowski multiplayer, ani większość modów. Udział w becie nie jest obowiązkowy 🙂

Kup DLC OREGON!


ATS – dodatek OREGON
39.99 zł
Promocja:36.99 zł
Kup ATS

Grę możecie zamówić m.in w naszym sklepie ŚwiatSymulatorów.pl

w cenie: 51,99zł

Nasz Facebook!