Open Beta aktualizacji 1.35 jest dostępna od ubiegłego tygodnia. Dziś kolejny raz przyglądamy się zawartości nadchodzącej aktualizacji 1.35. Tym razem przyjrzymy się nowym odcinkom dróg któe pojawią się w tej aktualizacji.

W ATS pojawiły się 3 nowe drogi

Oregon Route 58 (OR-58)

Pierwszą z nich jest Oregon Route 58, łącząca ze sobą miasta Eugene oraz Bend, and there’s much to look at! Przez część długości wiedzie ona wzdłuż rzeki Salt Creek, aż do jeziora Odell.  Po drodze, być może pośród mgły, zauważycie wierzchołek góry Diamond peak, najwyższego szczytu regionu. Poniżej dwa screenshoty z OR 58.

Oregon Route 140 (OR-140)

Kolejnym nowym fragmentem asfaltu w 1.35 będzie dokończenie dobrze znanej i lubianej drogi Oregon Route 140. Dodano brakujący odcinek między Medford to Winnemucca. Zaczynając w mieście Klamath Falls zauważycie że miasteczko te zostało przebudowane i powiększone. Nowa droga zabierze was dalej wzdłuż jeziora Upper Klamath oraz przez gęste lasy Fremont-Winema National Forest, by zakończyć swój bieg w mieście Medford. Poniżej także dwa zdjęcia z OR-140

California State Route 299 (CA-299)

Ostatnią z tras jest CA-299 oferująca możliwość podróży między miastami Redding a Canby, przez niewielką miejscowość Burney. To dość długa i zróżnicowana droga, pełna różnorodności – pola uprawne, strome podjazdy, skrzyżowania, zabytki, kaniony, wąwozy…Poniżej dwie fotki z CA 299.

Kup DLC OREGON!


ATS – dodatek OREGON
39.99 zł
Promocja:36.99 zł
Kup ATS

Grę możecie zamówić m.in w naszym sklepie ŚwiatSymulatorów.pl

w cenie: 51,99zł

Nasz Facebook!