Przygoda z ATS zaczynała się od wybitnie pustynnych, wręcz pomarańczowych od piasku stanów Kalifornia i Nevada. Nie każdy to lubi. Są też miłośnicy zielenii. Ci z całą pewnością będą ucieszeni ze stanu Waszyngton. Zielony ponoć uspokaja, więc usiądźmy i zrelaksujmy się patrząc na zielone krajobrazy Waszyngtonu

Waszyngton jest stanem zdominowanym przez zieleń (także w miastach) do tego stopnia, że Stan przyjął przydomek “Evergreen State” – wiecznie zielony stan! Do tego maskotką stanu został owad z zielenią w nazwie – “Husarz zielony”.

 

Ekipa SCS Software postarała się aby lasy i wszelkie widoki jak najbardziej przypominały realne Waszyngtońśkie pejzaże, a nie były tylko przypadkowo zlokalizowanymi urywkami zieleni. Jak uważacie, udało im się? Oceńcie sami w oparciu o screenshoty.

 

Chcesz wiedzieć więcej o tworzonym stanie Waszyngton? 

Już wkrótce kilka kolejnych newsów dotyczących tego stanu!

Co już pokazano z Waszyngtonu? Zapraszamy do przejrzenia wpisów oznaczonych TAGiem Waszyngton!

Lasy lasami, ale jazda w szpalerach drzew byłaby obrzydliwie nudna. Najlepiej wiedzą o tym Ci którzy zaczynąli przygodę na podstawowych terenach ETS2. W Waszyngtonie nie ma mowy o nudzie. Będą bowiem serpentyny, mniejsze drogi, rzeki, wodospady czy też pejzaże prezentujące odległe o kilka kilometrów szczyty górskie!

Czy Wy także czekacie na te DLC z niecierpliwością?

Kup DLC OREGON!


ATS – dodatek OREGON
39.99 zł
Promocja:36.99 zł
Kup ATS

Grę możecie zamówić m.in w naszym sklepie ŚwiatSymulatorów.pl

w cenie: 51,99zł

Nasz Facebook!