O Portalu!

Witaj! Mam na imię Piotr, mam  i cieszę się, że tu trafiłeś! Jestem autorem tego serwisu jak i serwisu EuroTruckSimulator2.info. Pozwól, że nieco przybliżę Ci ideę tego serwisu.

Prowadząc serwis AmericanTruckSimulator.pl mam na celu:

  • Przekazywać rzetelne, sprawdzone, jak najbardziej interesujące informacje o ATSie.
  • Animować scenę fanowską graczy Americana do działania i aktywności.
  • Wyjaśniać wątpliwości związane z samą grą.
  • Udzielać w maksymalnym możliwym dla mnie stopniu pomocy technicznej w zakresie problemów z grą (nie mylić z problemami spowodowanymi przez używanie modów.

Serwis:

  • NIE jest własnością producenta gry (SCS Software), wydawcy gry w Polsce (IMGN.PRO) ani dystrybutowa gry w Polsce (Techland Wydawnictwo) i nie powinien być z nimi utożsamiany.
  • NIE planuje zajmowania się tematyką modyfikacji do gry, (tudzież nieoficjalnego multiplayera). Dotyczy to także świadczenia pomocy technicznej w zakresie problemów z modami.
  • NIE wspiera piractwa w jakiejkolwiek formie.

Współpraca!

Prowadzę ten portal samodzielnie. Jestem z rocznika 1989, więc już dawno po studiach. Uczciwie mówiąc, żyję w błędnym kole – mam ogrom obowiązków na głowie, przez co nieraz brakuje mi czasu i motywacji na działalność redakcyjną. Moje doświadczenie na EuroTruckSimulator2.info pokazało też, że źle wychodzi mi robienie oficjalnych rekrutacji, a następnie szkolenie osób, z którymi miałbym współpracować. Dlatego tym razem nie będzie żadnych ogłoszeń ani skomplikowanych rekrutacji. Niech rekrutacja będzie ciągła i otwarta!:)

Jeżeli posiadasz zdolności redakcyjne, czujesz że masz lekkie pióro i nie boisz się wyzwań – napisz mi maila! Koniecznie dołącz próbny tekst o tematyce ATS lub ETS2. Poszukuję wsparcia w codziennej pracy redakcyjnej – pisanie newsów i artykułów czy dbanie o aktualność podstron. Robota z jednej strony prosta, z drugiej wymagająca samodyscypliny. Czekam na mail od Ciebie! Razem ku sławie! 🙂

Kup DLC OREGON!


ATS – dodatek OREGON
39.99 zł
Promocja:36.99 zł
Kup ATS

Grę możecie zamówić m.in w naszym sklepie ŚwiatSymulatorów.pl

w cenie: 51,99zł

Nasz Facebook!